Apie mus

Mes:

Esame organizacija, vienijanti lietuvių jaunimą Jungtinėje Karalystėje. Nuo pat įkūrimo 1979 m. spalio 6 d., bendruomenės ašis yra kultūrinių ir socialinių veiklų jaunimui skatinimas ir organizavimas. Laikui bėgant augo ir užmojai – šiuo metu esame Pasaulio Lietuvių Jaunimo Sąjungos dalis bei nuolat bendradarbiaujame ir keičiamės patirtimis su jaunimo sąjungomis visame pasaulyje.

Misija

Suteikti socializavimosi ir bendradarbiavimo platformą, skatinti jaunimo ryšius su Lietuva bei sėkmingą integraciją į JK.

Valdyba ir savanoriai:

Kasmet rengiame rinkimus į JKLJS valdybą – bendruomenės širdį ir smegenis! Valdyboje turime septynis aktvvaus jaunimo atstovus iš įvairiausių karjeros ir mokslo krypčių. Dėl nuolat augančių užmojų, itin kviečiame prisijungti prie bendruomenės veiklos, net jei ir praleidai rinkimus! Kasmet turime savanorių, prisijungiančių prie įvairiausių veiklų: projektų vystymo ir organizavimo, grafinio dizaino, ryšių su visuomene ir institucijomis – galimybių ir veiklų yra daug, todėl kviečiame prisidėti!

Susipažink su komanda!

Atvykau į Jungtinę Karalystę 2015 metais studijuoti Edinburgo Universitete. Bakalauro metu aktyviai įsitraukiau į universiteto lietuvių bendruomenės veiklą bei buvau jos pirmininku. Šiuo metu tesiu studijas Edinburgo universitete siekiant daktaro laipsnio (specializacija: kompiuterinė lingvistika ir robotika). 

Nuo šių metų rudenio pradedu studijas London School of Economics. Prieš tai mokiausi st.Olaf College Minesotoje (JAV). Studijų metu teko vienerius metus dalyvauti mainų programoje ir jau išbandyti mokymąsi Londone.

Jungtinėje Karalystėje gyvenu nuo 2012 m., atvykau studijuoti biomedicinos UCL. Taip išėjo, kad Londone ir užsibuvau. Prie JKLJS iš pradžių prisijungiau kaip savanorė – pavargusi nuo pandemijos ir net ir be jos gan uždaro gyvenimo būdo, norėjau prasmingesnės veiklos. Labai mėgstu skaityti knygas, žygius gamtoje, gyvenamo miesto tyrinėjimą pėsčiomis ar dviračiu. Norėčiau kada nors pabūti gide.

Būdama smalsi ir atvira naujoms patirtims, Lietuvoje baigusi komunikacijos studijas, į Londoną atsikrausčiau prieš ketverius metus. Prie JKLJS prisijungiau norėdama susipažinti su bendraminčiais gyvenančiais užsienyje ir savo laisvalaikį praleisti dar turiningiau nei iki šiol. Domiuosi humanistine psichologija, tyrinėdama Temzės krantus bėgioju krosus ir dienas, turinčias papildomą laisvą valandą, vainikuoju įvairios literatūros skaitymu ir užsiimu mėgėjiška maisto fotografija.

Buvę JKLJS Komandos nariai

2020 metai

Kasparas Steponavičius, Valdybos pirmininkas

Paulietis Darius Stasiulevičius, Valdybos vicepirmininkas

Donatas Kaikaris, Viešųjų ryšių vadovas

Eglė Barilaitė, Iždininkė

Laura Masiulionis, Sekretorė

Kipras Telišauskas, Valdybos narys

Agnė Sasnauskaitė, Valdybos narė

Audra Džiugytė, Savanorė – viešieji ryšiai

Kristė Matiukaitė, Savanorė – grafikos dizainas

Eglė Butkevičiūtė, Savanorė – viešieji ryšiai