Projektai

Bendradarbiavimas su universitetų bendruomenėmis

Vienas iš pagrindinių JKLJS darbo tikslų yra skatinti efektyvų studentų organizacijų bendradarbiavimą, bei atstovauti jų interesus regioninėje erdvėje bei Lietuvoje. Organizuojame JK Mišrainę – kasmetinį studentų bendruomenių kongresą, siekiant suburti, įgalinti ir paskatinti bendras iniciatyvas. Taip pat, paskatinome studentų bendruomenes prisidėti prie pilietiškumo skatinimo kviečiant užsienio lietuvius užsiregistruoti balsavimui Seimo rinkimuose.

Podkastas „Pokalbiai iš salos“

Įkūrėme oficialų JKLJS podkastą „Pokalbiai iš Salos“, kuriame kalbiname aktyvius Jungtinės Karalystės lietuvius! Taip pat itin džiaugiamės kita sėkminga iniciatyva – pavyko įgyvendinti pokalbių seriją „Pažink kandidatą“, kur padėjome užsienio lietuviams susipažinti su kandidatais į Seimą Pasaulio lietuvių vienmandatėje apygardoje. Spausk čia ir prenumeruok mūsų podkastą!

Žemėlapis „Neregėta Karalystė“

Pristatome naująjį JKLJS projektą – internetinį žemėlapį “Neregėta Karalystė”, kuriame ne tik galite rasti daug unikalių vietų Jungtinėje Karalystėje, bet ir patys prisidėti prie žemėlapio kūrimo ir tobulinimo.

 

Kavos klubas:

Karantino metu gimė idėja sujungti užsienio lietuvius iš įvairių pasaulio kampelių – taip atsirado „Kavos klubas“, kurio metu pasaulio lietuviai gali diskutuoti, dalintis idėjomis su kitais tautiečiais bei išgirsti ir praktikuotis lietuvių kalbą! Džiaugiamės, jog prie šios iniciatyvos organizacinės grupės prijungėme lietuvių jaunimo sąjungas iš Argentinos, Kanados ir JAV.

Protmūšiai

Kiekvieną antradienio vakarą Londono, o dabar ir visos JK, lietuvius priverčiame susimąstyti – organizuojame Auksinio Proto žaidimus, o vieną vasaros savaitgalį nusprendėme paskirtį kilniam tikslui – kartu su New York‘o profesionalų klubu suorganizavome Transatlantinį protmūšį, kurio metu surinktus pinigus paaukojome projektui „Sidabrinė Linija“. 

Pokalbiai su Ekspertais

Dar viena idėja, kurią šiemet pavyko sėkmingai įgyvendinti – pokalbiai su žymiais lietuviais apie tuo metu labiausiai rūpimus klausimus, kuriuos transliuodavome savo FB paskyroje. Pokalbiuose su Ekspertais jau kalbinome Andrių Tapiną, Arnoldą Pranckevičių, Saulių Jurkevičių ir kitus žinomus lietuvius!

 

Šiaurės Sriuba’20

Džiaugiamės bendradarbiavimu su Šiaurės Europos lietuvių jaunimo sąjungomis – šiemet prie virtualaus bendruomenių suvažiavimo „Šiaurės Sriuba‘20“ prisidėjome kandidatų į Seimą debatų suorganizavimu bei aktyviai dalyvavome kitoje veikloje.

 Džiaugiamės bendradarbiavimu su Šiaurės Europos lietuvių jaunimo sąjungomis – šiemet prie virtualaus bendruomenių suvažiavimo „Šiaurės Sriuba‘20“ prisidėjome kandidatų į Seimą debatų suorganizavimu bei aktyviai dalyvavome kitoje veikloje.