„Neregėta Karalystė“ žemėlapis

Pasaulį sukausčiusi pandemija kai kuriam laikui sustabdė galimybę keliauti ir visiems teko atsisakyti kelionių skonio ir naujų potyrių jaudulio. Karantinui įsisiūbavus teko gyventi tik jų prisiminimais, laukti geresnių dienų ir keliones bei žygius planuoti ateičiai, todėl mums gimė naujo projekto idėja, kuri, atlaisvėjus karantino apribojimams, padės pažinti Jungtinę Karalystę iš kiek kitokio kampo.

 

Visi žinome garsiausią Škotijos paminklą – Edinburgo pilį, visi girdėjome ir matėme Londono pažibas Big Beno laikrodį ir Tauerio tiltą, žinome Kembridžo universitetą ir Bekingemo rūmus, bet ar kada nors esate girdėję apie Jungtinės Karalystės viešbučius, kuriuose vaidenasi? O apie žygių takus ir parkus pilnus krioklių? O kaip dėl tarp pastatų kabančio baseino ir populiariausios pasaulyje pėsčiųjų perėjos?!

 

Su džiugesiu pristatome naująjį mūsų projektą – internetinį žemėlapį “Neregėta Karalystė”, kuriame ne tik galite rasti daug unikalių vietų, bet ir patys prisidėti prie žemėlapio kūrimo ir tobulinimo. Tai paslaptingos, turistų ne itin gerai žinomos, bet labai labai įdomios ir vertos Jūsų dėmesio vietos. Kviečiame naudotis žemėlapiu, planuoti keliones, dalintis juo su savo draugais ir kviesti visus kartu iš naujo pažinti Neregėtąją Karalystę! O jei ir Tu turi savų ,,perliukų“ ir paslaptingų vietelių, kuriomis norėtum pasidalinti su svetur gyvenančiais tautiečiais, brūkštelk mums ir Tavo rekomenduojamą vietą taip pat pridėsime į žemėlapį!